II. osztályú FELNŐTT bajnokság, Északi csoport 11. forduló

2022.10.29  18:00

KSK Sporttelep, Csömör

Gólszerzők: Szanyó Dániel (70'), Székely Ákos (86')

Csapatunk szombaton délután a 4. helyen álló Csömörhöz látogatott. Sajnos a múlt heti bravúros győzelmünket nem sikerült megismételni.
A mérkőzésre kilátogató szép számú közönség egy végig nagy iramú, sportszerű mérkőzést láthatott.  A mérkőzés nagy részében a hazaiak akarata érvényesült, rendre vezették veszélyes támadásaikat. Védelmünkön és kapusunk hősiesen állta a rohamokat.
Sajnos a 70. percben egy elkerülhető tizenegyessel mégis vezetést tudtak szerezni vendéglátóink. Sorsunk a 86. percben dőlt el, amikor fellazult védelmünket mattolták a Csömöriek.
Ezen a mérkőzésen az eredményt leszámítva elégedettek lehettünk a látottakkal, jövő héten igyekszünk javítani!
Folytatás, november 5.-én, szombaton, hazai pályán 13:30 kor fogadjuk Szentendrét.