2021. ápr. 11. Budakalászi MSE-Piliscsaba SE 0-2

2021. ápr. 14. Piliscsaba SE-Nagykovácsi USE 1-3

2021. ápr. 18. Piliscsaba SE-Pomázi Foisuli SE 3-5

2021. ápr. 24. Dunabogdány SE-Piliscsaba SE 2-4

A legjobbak között

Triff Ferenc vezetőedző értékelése:

Befejeztük az U15-ös bajnokság alapszakaszát, ahol a negyedik helyet sikerült megszerezni. Ezzel biztosítottuk a részvételünket a felsőházi rájátszásban.

A sorsolásnak köszönhetően a végére maradtak a legnehezebb csapatok, a legjobbak.

Időrendi sorrendben haladva Pilisvörösvárral mérkőztünk Pilisszántón, meglehetősen szélsőséges időjárás mellett (napsütéstől hófúvásig). Ellenfelünk a mérkőzés folyamán érvényesíteni tudta fizikális fölényét és megérdemelten diadalmaskodott.

Következő mérkőzésünk a bajnokságban a legnagyobb riválisunk, Budakalász ellen volt. A pálya kis mérete és minősége megnehezítette a dolgunkat, nehezen tudtunk alkalmazkodni a körülményekhez. Ennek ellenére végig irányítottuk a mérkőzést. Megérdemelten nyertünk.

Hétközben, szerdán fogadtuk Nagykovácsi csapatát. Taktikailag felkészülten vágtunk neki a mérkőzésnek, sajnos a szerencse nem mellettünk állt. Nagyszerű játékkal sok helyzetet teremtettünk, de nem tudtuk értékesíteni ezeket. Míg az ellenfél a kevés hibánkat is kihasználta, így ők távoztak a győzelemért járó 3 ponttal.

Vasárnap a listavezető, eddig veretlen Pomázt fogadtuk. Ezen a mérkőzésen nyújtottuk az idény legjobb teljesítményét. Sajnos az első 10 percet az ellenfélnek ajándékoztuk: álmosan, dekoncentráltan, pontatlanul kezdtünk. Ez hármas gólhátrányt jelentett. Aztán később magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést. Játékban sikerült az ellenfelünk fölé kerekedni, amely már a rúgott gólokban is megmutatkozott, ezzel ismét nyitottá tettük a mérkőzést. A végén becsúszott egy egyéni védekezési hiba, mely eldöntötte a mérkőzést 3:5.

Az utolsó alapszakaszbeli mérkőzésünk Dunabogdányban zajlott, ahol a pálya legalább annyi problémát okozott, mint az ellenfelünk. Küzdelmes mérkőzésen sikerült begyűjtenünk a 3 pontot, ezzel biztosítva helyünket a felsőházi rájátszásban.

Gratulálok a srácoknak elsősorban nem az eredményhez, hanem az év közben mutatott folyamatos hozzáálláshoz és fejlődéshez.