2021.09.20. 11:45

Pilisvörösvári UFC 4:4 Piliscsaba SE

U13-as I-II. osztályú bajnokság, alapszakasz, I-csoport 3. forduló

2021.09.17. 18:00

Gólszerzők: Monostori Roland (4'), Gáspár Bálint (37'), Zsila Gergely (42'), Tari Lukács (66') ill. Huber Richárd (10', 55'), Boros-Paholcsek Vince (52', 80')

U13-as csapatunk pénteken este Pilisvörösvárra utazott ahol lejátszotta első bajnoki mérkőzését.
Az új versenykiírás szerinti a 4x20 perces játék részek igen fordulatosak voltak.
Az első negyedben kiegyenlítetten játszott a két gárda, 1:1-el zártuk azt a játékrészt.
A szünetben a kötelező cserék miatt egy kicsit át kellett szervezni a csapatot ezt a vörösvári gárda jól kihasználva 2:0-ra nyerte meg a második negyedet.
A félidőben alapos „elbeszélgetés” után küldtem pályára a srácokat. Ennek meg is lett az eredménye. A harmadik játékrészt mi nyertük 2:0-ra. Így a mérkőzés 3:3 lett.
Az utolsó játékrészben mindkét csapat a legtöbbet kihozva magából feszült egymásnak a győzelem megszerzésének érdekében. A küzdős – hajtós játékrészben először a Vörösvár tudta bevenni a kapunkat de az utolsó percben sikerült kiegyenlítenünk.