U13: Heti mérleg - egy győzelem egy vereség

Viadukt SE-Biatorbágy 5:7 Piliscsaba SE

U13-as I-II. osztályú bajnokság, alapszakasz, I-csoport 1. forduló

2021.09.22. 17:00

Biatorbágy, Iharos dűlői sportpálya

Gólszerzőink: Pozderka Ambrus (27', 60'), Boros-Paholcsek Vince (33'), Tornai Nándor (36'), Huber Richárd (47', 52'), Ásványi Domonkos (59')

U13-as csapatunk az elmúlt héten két bajnoki mérkőzést játszott.

Szerdán az első fordulóból elhalasztott mérkőzésen Biatorbágyon játszottunk. A mérkőzés eléggé fordulatosra sikeredett.

Az első játékrészben az ellenfél szerzett vezetést és így 1-0 -ás hátrányba kerültünk.

A második játékrészben kicsit össze szedettebben játszottunk, ezt a játékrészt 3-2 -re hoztuk. Így a félidőben 3-3 volt az eredmény.

A szünet után sokkal szebb játékot produkáltak a srácok. Ezt a játékrészt 4-0-ra megnyertük.

Az utolsó negyedben sajnos megtört a lendület és már nem tudtunk gólt lőni , viszont az ellenfél kétszer betalált a kapunkba.

Piliscsaba SE 3:16 Budakeszi LA I.

U13-as I-II. osztályú bajnokság, alapszakasz, I-csoport 4. forduló

2021.09.25. 10:00

Dévényi Antal Sportközpont, Piliscsaba

Gólszerzőink: Pozderka Ambrus (24'), Huber Richárd (35'), Hajzer Zsombor (75')

Szombaton a listavezető Budakeszi LA I-es csapata látogatott el Piliscsabára.

Tudtuk, hogy nem lesz könnyű mérkőzés. A csapat becsülettel küzdött a mérkőzés végéig. Láthattunk remek megmozdulásokat, jó labda kihozatalokat, a kapusoktól szép védéseket.

Viszont a támadás befejezések nem mindig sikerültek és azokból az ellenfél folyamatosan kontra támadásokat indított. Ezeket viszont nem minden esetben tudtunk megakadályozni és ennek meg is lett az eredménye (16 bekapott gól).

Viszont az örömmel tölt el, hogy csak MI tudtuk bevenni a kapujukat. Sőt mindjárt 3x is.

Gratulálok a csapatnak mindkét mérkőzésen a helytállásukért.