U13-as bajnokság IV. osztály, Nyugati csoport 1. forduló

2022.04.20. 18:00

Dévényi Antal Sportközpont, Piliscsaba

Szerdán Pilisszentiván ellen léptünk pályára hazai környezetben.

Ez a mérkőzés igen fordulatosra sikeredett. Az első két negyedben remek játékkal 4 : 1 arányban vezettünk. Azután a harmadik negyedben a győzelem reményében teljesen elengedtük a mérkőzést, itt 15 perc alatt kaptunk két gólt. Ezzel ellenfelünk feljött 4 : 3 -ra. A negyedik játékrészben a „feltámadt” pilisszentiváni gárda egy kihagyott büntetőjük mellett még kétszer be tudta venni kapunkat, amire már csak egy góllal tudtunk válaszolni. Így a végeredmény 5 : 5 lett.

Gólszerzők : Boros-Paholcsek Vince 2, Hajzer Zsombor 1, Huber Richárd 1, Pozderka Ambrus 1

Piliscsaba SE 3:5 Nagykovácsi USE

U13-as bajnokság IV. osztály, Nyugati csoport 3. forduló

2022.04.23. 10:00

Szombaton a Nagykovácsi csapata látogatott el hozzánk.
Egy türelmesen, jó helyzetkihasználással játszó csapat ellen rengeteg védelmi hibával játszottunk.
Sok próbálkozásunk mellett sok helyzetet hagytunk ki így a végeredmény 3 : 5 lett.

Gólszerző : Hajzer Zsombor 3

Mindkét ellenfelünknek gratulálok az elért eredményeikhez!