II. osztályú FELNŐTT bajnokság, Északi csoport 17. forduló

2023.02.25  15:00

Dévényi Antal Sportközpont, Piliscsaba

Gólszerzők: Szabó Gábor Péter (23', 67', 83'), Tüske Márton András (64')

Felnőtt csapatunk lejátszotta első hazai mérkőzését, ellenfelünk az utolsó helyen álló Mogyoród csapata volt.
A februári időjáráshoz képest, remekül felkészített pálya várta a csapatokat. Köszönet érte :-)
Az első félidőt főleg a küzdelem jellemezte, a kapusoknak nem akadt sok dolguk. Leszámítva a 23. percet, amikor Szabó Gabi szemfüles gólt szerzett, megelőzve védőjét és a kapuból kiinduló kapust is. Összességében megérdemelt vezetéssel vonulhattunk a szünetre.
A második félidőben, sikerült sebességet váltanunk, és egyre több helyzetet alakítottunk ki.A 64. percben sikerült növelni előnyünket! Egy szögletet Tüske Marci fejelt az ellenfél hálójába, megszerezve ezzel első felnőtt bajnoki gólját!
Győzelmünket két tizenegyes góllal sikerült biztosítani, mindkettőt csapatkapitányunk Szabó Gabi értékesítette!
A mérkőzés krónikájához tartozik, hogy hazai pályán is bemutatkozohatott három fiatal játékosunk Tóbiás Ambrus, Kalla Gergő és Kovács Levente.

Csapatunk ezzel a győzelemmel az előkelő hetedik helyről várja a folytatást. Következő mérkőzésünk is hazai pályán lesz, március 4.-án 14:30 kor fogadjuk a Kistarcsa csapatát.