II. osztályú FELNŐTT bajnokság, Északi csoport 13. forduló

2022.11.12  13:00

Péceli sporttelep, Pécel

Gólszerzők: nincs

Ahogy azt táblázaton is elfoglalt helyek sejtették, két hasonló képességű csapat találkozott a hétvégén.
Az egész mérkőzésre hatalmas küzdelem volt a jellemző. A kapuk kevesebbet forogtak veszélyben, mindkét csapat a biztos védekezésből kiindulva szervezte meg játékát.
Az első félidő legnagyobb helyzetét a hazaiak hagyták ki, egy szöglet utáni kavarodás után találták el a kapufát.
A második félidőben támadólag léptünk fel. A legnagyobb lehetőségünk a 51. percben adódott, Czidó Máté ugrott ki középen, egyedül tört kapura, de védője hátulról lerántotta.
Harminc perces létszámfölényünket nem sikerült gólra váltani, de így sem lehetünk elégedetlenek. Szervezetten jól játszottunk, egy nagyon motivált,  a hazai pálya előnyét élvező Pécel ellen.

Még három, nagyon fontos mérkőzés vár ránk az idén. Idei, utolsó hazai mérkőzésünket most szombaton játsszuk 13:00 órai kezdéssel, ellenfelünk a Vác-Deákvár csapata lesz.