2021.09.27. 10:49

Leányfalui SE 2:4 (2:2) Piliscsaba SE

II. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 7. forduló

2021.09.26. 16:00

Gólszerzők: Czinege Richárd (2'), Szabó Gábor (24', 55'), Tóbiás Boldizsár (87')

A tavalyi szezon talán legnagyobb győzelmét Leányfalun arattuk (0-3), ezt az elismerésre méltó sikert szerettük volna idén is megismételni.

A lehető legjobban kezdődött számunkra a mérkőzés, Tóbiás Bálint szemfüles labdaszerzése után, Czinege Ricsi szerzett közelről gólt már az első percben! A 24. percben Szabó Gabi érkezett a legjobb ütemben egy beadásra, ezzel megduplázva előnyünket.
Ellenfelünk erejét mutatja, hogy két gólos hátrányban sem jöttek zavarba, és a félidő derekán előbb egy szép szabadrúgásból, majd egy védelmi hibánkat kihasználva 5 perc alatt szereztek 2 gólt.
A második félidőben új meccs kezdődött... Büszkén mondhatjuk, hogy itt már a mi akaratunk érvényesült! Szerencsére, már az 55. percben újra nálunk volt az előny! Szabó Gabi lőtt bomba gólt 16 méterről!
Végérvényesen, a 87. perben dőlt el a mérkőzés, amikor Tóbiás Boldi ugrott ki a bal oldalon, és okosan gurított a kapu jobb oldalába.

Leányfalura nem győzni járnak a csapatok, így a győzelmünknek nagyon örülünk!
Egy meccsel kevesebbet játszva, az előkelő negyedik helyről várjuk a következő fordulót!

Okt. 2. Piliscsaba - Valkó 15:00