Felnőtt: Megszakadt a veretlenségi sorozat

Piliscsaba SE 2:3 (1:1) Péceli SSE

II. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 20. forduló

2022.03.19. 15:00 Piliscsaba, Dévényi Antal Sportközpont

Gólszerzőnk: Youla Souleymane (24'), ÖG (70')

Hazai pályán szakadt meg sorozatunk, 9 veretlenül lejátszott bajnoki mérkőzés után kaptunk ki...

A vendégek kezdték jobban a mérkőzést! Frissebben, gyorsabban mozogtak játékosaik. Ennek eredményeként a 19. percben szereztek vezetést egy szép támadás végén. Nem sokáig örülhettek, a 25. percben érkezett Youla, szöglet után volt eredményes. A félidőben számunkra volt kedvező az 1-1 es állás.

A második félidőben már egy jobban játszó Piliscsabát láthatott a szép számú közönség. A 69. percben gyors gólváltás következett. Ismét a Pécel szerzett vezetést, Munkácsi Milán hibáját kihasználva, tizenegyesből szereztek gólt a vendégek. Rögtön az ellentámadásnál szöglethez jutottunk, Szabó Gabi beadása után öngóllal sikerült kiegyenlíteni. A 76. percben Tüske Marci sajnos lemásolta Milán hibáját, így újabb tizenegyesnek örülhettek a péceliek, amit biztos lábbal értékesítettek.

Jó iramú mérkőzésen kaptunk ki.

Megyünk tovább! Következő mérkőzésünk március 27.-én 16:00 órai kezdéssel Pomázon lesz. Várjuk kedves szurkolóinkat!