II. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 23. forduló

2022. április 10. 16:00 Valkó

Gólszerző: Youla Souleymane (56')

Jó időben, jó minőségű pályán fogadott minket ellenfelünk.

Az első félidőt végig mezőnyfölényben játszottuk, a mi akartunk érvényesült, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, de gólt nem sikerült szereznünk, a remek formában védő hazai kapusnak köszönhetően.

A második félidő elején azonban megtört a gólcsend: Milán mesteri labdával ugratta ki Youlat, akinek lövését a kapus még bravúrral hárítani tudta, de a kipattanó labdát csatárunk könnyedén az üres kapuba fejelte.

A találat után főleg mezőnyben folyt a játék, nagyobb helyzetek nem adódtak egyik oldalon sem. A 85. percben gyorsultak fel az események: hatalmas hazai kapufa, majd pár perc múlva újabb csabai találat, de a gólt les miatt érvénytelenítették, így maradt a 0-1, ami már a végeredményt is jelentette.

Összességében megérdemelt győzelmet arattunk, külön öröm, hogy sok jó egyéni teljesítményt láthattunk a pályán.

Reméljük ezzel lezárult rossz sorozatunk, a folytatást az 5. helyről várjuk, hazai pályán fogadjuk a Göd csapatát.