Kistarcsa VSC 4:4 (3:1) Piliscsaba SE

II. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 3. forduló

2022.09.03. 16:30

Pecsenyiczki Mihály Sporttelep, Kistarcsa

Gólszerzők: Ujfalusi Attila (12', 19', 29'), Lakatos Márió (73') ill. Tóbiás Boldizsár (31'), Czidó Máté (58', 96'), Szabó Gábor (93')

Két győzelemmel a tarsolyban látogattunk szombaton Kistarcsára.
Remekül felkészített pálya, jó ellenfél, igazi futball idő várta csapatunkat.

Nem kezdődött jól a mérkőzés.... Igaz az első helyzet előttünk adódott, de gólt nem sikerült szereznünk. Innentől kezdve a hazaiak akarata érvényesült.
A 30. percben már 3-0-ra vezetett a Kistarcsa. Az első góljukat egy szöglet utáni fejesből szerezték. Ezután két tizenegyest értékesítettek (sajnos megye 2-ben nincs var technológia, szívesen visszanéztük volna miért ítélték ellenünk a büntetőket).
Szerencsére még az első félidőben érkezett egy szép Tóbiás akció! Menyus indította remekül testvérét Boldizsárt, aki okosan gurított el a kifutó kapus mellett.

A második félidőt kétgólos hátrányból kezdtük.
Az első pillanattól kezdve támadólag léptünk fel, két kimaradt helyzet után Czidó Máté találatával egy gólra jöttünk fel.
A 73. percben újra bosszúsak lehettünk, talán a VAR technológia nélkül is látnia kellett volna a játékvezetőnek, hogy egy hazai beadás előtt a labda már jól láthatóan elhagyta a játékteret...., ő viszont engedte tovább a játékot és a beadás után ellenfelünk csatára közelről talált a hálóba 4-2.

Már a hosszabbításban jártunk, a 93. percben szabó Gabi lőtt hatalmas gólt szabadrúgásból. Mindent egy lapra feltéve rohamoztunk!
A 96. percben jött a teljesen megérdemelt egyenlítés. Egy Tóbiás Boldi beadást követően Czidó Máté bombázott a kapu bal sarkába!

Középkezdésre már nem is maradt idő, így csapatunk hatalmas ünneplésbe kezdett!

Természetesen győzni jöttünk Kistarcsára, de ilyen körülmények között ez a döntetlen talán még nagyobb örömet jelentett!
Bebizonyítottuk, hogy az utolsó, sőt az utolsó utáni pillanatban is tudunk küzdeni egymásért!

Szeptember 10-én szombaton a bajnoki cím egyik esélyesét, a Perbált fogadjuk hazai pályán 16:30-as kezdéssel.
Igazi helyi rangadó vár ránk (talán még akkor is, ha a Perbál csapatában nem nagyon találni helyi játékost...)

Várjuk kedves szurkolóinkat!! Hajrá Piliscsaba!