II. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 28. forduló

2022.05.14. 17:00

Dévényi Antal Sportközpont, Piliscsaba

Gólszerző: Szabó Gábor (56' B)

Két ellentétes félidőt láthatott a mérkőzésre kilátogató közönség.
Az első félidőben végig mezőnyfölényben játszott csapatunk, sajnos azonban gólt nem sikerült szereznünk. egy jó iramú első játékrész után vonultak pihenőre a csapatok.
A második félidő számunkra nem kezdődött jól...., egy szöglet után szerzett vezetést ellenfelünk. Szerencsére hamar jött a válasz, Szabó Gabi az 56. percben értékesített egy büntetőt. Sajnos a 64. percben egy korszerű támadás végén újra a Kistarcsánál volt az előny. Az utolsó húsz percre kitámadtunk, mely sajnos nem hozta a várt eredményt.... , a vendégek kihasználva védelmünk hibáit, a mérkőzés végére magabiztos, nagyarányú győzelmet arattak.

A következő fordulóban sem számíthatunk könnyű mérkőzésre, mivel a még a bajnoki címért küzdő Perbál fogad majd minket, 17:00 kezdéssel.