Felnőtt: Hazai pontvesztés Leányfalu ellen

II. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 22. forduló

2022.04.02. 16:00

Dévényi Antal Sportközpont, Piliscsaba

Gólszerző: Youla Souleymane (64')

Kellemetlen vereség

Zord időjárás ellenére bizakodva vártuk a 13. helyen álló ellenfelünk elleni mérkőzést.
Sajnos az első félidőben ellenfelünk akarata érvényesült. Támadólag léptek fel ellenünk, így a veszélyes támadások a mi kapunk előtt alakultak ki. Már-már úgy nézett ki, hogy a számunkra hízelgő döntetlennel vonulhatunk a szünetre, amikor egy felelőtlenül eladott labdát megszerezve lőttek szép gólt a vendégek.
A második félidőre sikerült ritmust és szerkezetet váltanunk, aminek eredményeképpen Tóth Peti beadása után érkezett Youla és sikerült kiegyenlíteni
Sajnos megint a félidő végén jött a keserű pillanat, a 90. percben egy megpattant szabadrúgás után a győzelmet jelentő gólt is megszerezték a vendégek.
Sajnos el kell ismerni, hogy ezen a mérkőzésen elmaradtak a jó egyéni teljesítmények, és csapatként sem működtünk jól, így a Leányfalu győzelme megérdemelt volt.

Igyekszünk javítani, következő mérkőzésünk Valkó csapata ellen lesz, idegenben április 10.-én 16:00 órai kezdéssel.