II. osztályú felnőtt bajnokság, Északi csoport 22. forduló

Dévényi Antal Sportközpont, Piliscsaba

Gólszerzők: Ujváry Miklós (20'), Szabó Gábor (28', 85') ill. Sárosi Ádám (72')

Végre győzelem!

Miklósvári Géza vezetőedző értékelése:

Külső szemlélő biztosan felkapja fejét, hogy az 5. helyen álló Isaszeget vertük hazai pályán 3-1 re.
Keretünk és játékunk kezd hasonlítani az őszi csapatunkéra.... Ujváry Miki visszatérése stabillá tette védelmünket, pláne, hogy Vainer Attila is besegít ezekben a nehéz napokban.Biztos védekezésünk jó alap az eredményes szerepléshez.
Az első félidőben két pontrúgást használtunk ki! Előbb Ujváry Miki fejelt látványosan az ellenfél kapujába, majd Szabó Gabi gyömöszölt be egy lecsorgó labdát 5 méterről a hálóba. Megérdemelt 2 gólos vezetéssel mehettünk a szünetre!
A második félidőben az erőnk nagy része az eredmény tartására ment el. Küzdöttünk becsülettel! A mérkőzés derekán egy szögletből szépítettek a vendégek. Mindent egy lapra feltéve rohamoztak a vendégek, ezt kihasználva egy formás ellentámadás végén Jáky Geri és Szabó Gabi bolondította meg a védelmüket, sakk-matt helyzetig kijátszva rúgtuk a meccset lezáró gólunkat, Gabi révén.
Győzelmünkkel a 8. helyre léptünk előre.