Piliscsaba SE 2:5 (0:3) - Pomáz ICO

II. osztályú FELNŐTT bajnokság, Északi csoport 6. forduló

2022.09.24  16:00

Dévényi Antal Sportközpont, Piliscsaba

Gólszerzők: Bencze Zsolt (18', 55'), Gyurkovics Ádám (22', 36'), Czidó Máté (49', 88'), Ferencz Dávid (68')

Nem jó előjelekkel vártuk a hétvégi mérkőzést. 7 meghatározó játékosunk hiányában fogadtuk a jó erőkből álló Pomáz csapatát. A hiányzók pótlására a beugró Zsolnai Bálintnak és Kovács Petinek köszönjük a segítséget! Újoncot is avathattunk, az ifiből érkezett Rácz Leventét.
A rossz előjelek ellenére nem kezdtük rosszul a mérkőzést, paliban voltunk ellenfelünkkel egészen a 18.-dik percig, amikor kapusunk egy ártatlan beadást bevédett... A bekapott gólra, gólt, majd újabb gólt szereztek a vendégek. Ezzel 10 perc alatt érdemben eldőlt a mérkőzés.
A második félidőben szerencsére tartásból jelesre vizsgáztunk. A második félidőt 2:2 re hoztuk le Czidó Máté két harcias góljának köszönhetően.
Sajnos el kell ismernünk, hogy ilyen arányban is megérdemelt Pomáz győzelem született.
Bízunk benne, hogy sérültjei mielőbb felépülnek.

Folytatás szombaton Maglódon, 3 órai kezdéssel.