Piliscsabai SE  2:0 (1:0) Vác-Deákvár SE

II. osztályú FELNŐTT bajnokság, Északi csoport 14. forduló

2022.11.19  13:00

Dévényi Antal Sportközpont, Piliscsaba

Gólszerzők: Czidó Máté (21'), Tóbiás Boldizsár (48')

Szombat délután, nehéz "6 pontos" mérkőzés várt csapatunkra, a szintén 14 pontos Vác-Deákvár csapatát fogadtuk.
Az egész mérkőzésre elmondható, hogy kevésbé a szép játék,inkább a küzdelem jellemezte. A motivációnkkal ezúttal sem volt gond, és a szívünk a helyén volt, az egész csapaton érezni lehetett, hogy erről a mérkőzésről csak győztesen távozhatunk. Ez a 21. percben már az eredményben is megmutatkozott, Czidó Máté remekül vette maga elé egy Szabó Gabi balszélről kapott labdáját, ezzel védőjét is becsapva hatalmas gólt bombázott a kapu jobb oldalába. Előnyünket a második félidő első percében dupláztuk meg, Máté hatalmas erejű gránátját a kapus kiütni tudta csak, majd az ebből támadt kavarodás során Tóbiás Boldi lőtt közelről a Deákváriak kapujába.

Nagyon fontos győzelmet arattunk, mellyel a 8. helyre léptünk előre! Folytatás szombaton Leányfalun, kezdés 13:00. Várjuk szurkolóinkat!