HAJRÁ CSABA!
2025.11.25. 10:10
Találkozzunk a meccseken!
A mérkőzés a sportág ünnepe. És az ünnepen ott kell lenni, főleg mikor a gyerekeink játszanak. Apák, anyák, de főleg APÁK!!! Nem hiányozhattok a gyereketek mérkőzéséről, bár a kamaszok, serdülők tagadják, ám nekünk tudnunk kell, hogy a szívük vérzik, ha nem vagyunk kíváncsiak rájuk.
Nincs ez másképp a felnőtt gyerekeinkkel sem, ők is a "Fiaink" hisz 99%-ban itt nőttek fel a szemünk előtt, nagyon büszkék vagyunk rájuk.
Tehát, találkozzunk a meccseken!
HAJRÁ CSABA!